Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Om de lancering van onze nieuwe website te vieren krijgt iedere klant bij besteding van minimaal 10 euro
een luxe Go!Paint Verfblik Opener ter waarde van € 3,99 helemaal GRATIS!
Vanaf € 0,80
Vanaf € 1,55
Er zijn nog geen beoordelingen.
Wasbeits in de kleur Kersen is een decoratieve oplosmiddelvrije kleurbeits op basis van natuurzuivere bijenwas en natuurlijke en transparante pigmenten die op diverse houtsoorten gebruikt kan worden.
Onze Wasbeits is een authentiek product wat gemaakt wordt volgens een nieuw en duurzaam recept. Zij geeft het hout een natuurlijke uitstraling.
U kunt over deze wasbeits geen laklaag aanbrengen. De Wasbeits Kersen krijgt z’n glans als deze na het drogen goed wordt uitgeborsteld of geboend. Voor extra bescherming en onderhoud van uw vloer of meubel kunt u Boenwas of Antiekwas in kleur of blank gebruiken gebruiken.
Het meubel eerst schuren en daarna Wasbeits Kersen met kwast aanbrengen (egaliseren). De beits 6 uur laten drogen bij een temperatuur van 20ºC en daarna zeer goed uitboenen. Afwerken kan gedaan worden met Blanke Boenwas.
Gewicht | N/B |
---|---|
Inhoud | Testerpotje, 500 ml, 1 liter, 5 liter |
Kleuren | Kersen |
Aanbrengen | Kwast |
Droogtijden | De beits 6 uur laten drogen bij een temperatuur van 20ºC en daarna zeer goed uitboenen. |
Verbruik | 15 m² / liter |
Er zijn nog geen beoordelingen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.